Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baśniowy świat na wyciągnięcie ręki, czyli kostka edukacyjna ,,Zamek z bajek’’ i jej pozytywny wpływ na najmłodszych.

2018-02-13
Baśniowy świat na wyciągnięcie ręki, czyli kostka edukacyjna ,,Zamek z bajek’’ i jej pozytywny wpływ na najmłodszych.
Historie opowiadane maluchom mają wielką moc, morały z nich płynące to idealny sposób na przekazanie im tego co najważniejsze. Oczywiście świat dziecięcych marzeń na tym się nie kończy. Wszystko może stać się inspiracją do zabawy zawierając w sobie motywy z baśniowych przygód ulubionych bohaterów.
 

Średniowieczna przygoda już czeka. 

Zabawki drewniane oparte na motywach rycerskich przygód to doskonała rozrywka dla tych, którzy uwielbiają takie historie. Piękne księżniczki, niesamowite przygody, prawi rycerze i straszne smoki, to wszystko doskonale wpływa na dziecięcą wyobraźnię. Mając to na uwadze marka Manhattan Toy stworzyła zabawki z drewna odpowiadające potrzebom najwybredniejszych koneserów. Nowa, w naszej ofercie sklepu internetowego ZieloneZabawki - Kostka edukacyjna ,,Zamek z Bajek’’ pozwala przenieść się w sam środek wielopoziomowej opowieści, która zachwyci maluchy i podsunie im niezliczone możliwość kreatywnej zabawy.

Zabawka Manhattan Toy, a sposób przedstawienia akcji w dziecięcej wizji.

Każdy kto kiedyś próbował zebrać w całość porywającą historię wie, że nie jest to łatwa sztuka. Na szczęście dla dzieci ta wspaniała kostka edukacyjna pozwala w płynny sposób przechodzić od sceny do sceny niczym w prawdziwym teatrze. Zabawka drewniana jest w naturalny sposób podzielona na cztery sekcję wyznaczane przez zamkowe mury. Maluchy przesuwając po blacie swoje bajkowe postacie przechodzą z jednego miejsca w drugie zmieniając wygląd otocznia i kontynuując swoją małą przygodę. Każda sceneria posiada swoje własne ruchome elementy i wyjątkową kolorystykę, przez co dzieci aktywnie spędzają czas i zabawa za każdym razem toczy się nieco inaczej, pozwalając najmłodszym na rozwój kreatywnego myślenia oraz wyobraźni. 

Umysł i ciało, czyli zabawka edukacyjna jako prezent na roczek. 

Małe dzieci już na samym początku starają się poznawać otoczenie wszystkimi swoimi zmysłami. Wraz z wiekiem zmienia się jedynie tego skala. Patrząc przez pryzmat doświadczeń z przeszłości maluchy uczą się coraz szybciej i szybciej. Dostarczanie im ciekawej i stymulującej myślenie rozrywki już w wieku 12 miesięcy z pewnością zaowocuje, gdy dziecko będzie starsze. Zamek z bajek marki Manhattan Toy nie tylko świetnie wpływa na umysł dziecka dostarczając mu okazji do wyrażenia emocji i swoich wyobrażeń, ale i stwarza pole do treningu małej motoryki. Koordynacja ,,ręka-oko’’ oraz zdolności manualne to kluczowe umiejętności dla maluchów w tym wieku. Poruszanie ruchomymi elementami tego wspaniałego drewnianego zamku sprawia mnóstwo radości. Dotykanie poszczególnych akcesoriów o różnych kształtach, kolorach i rozmiarze dostarcza kompleksowej dawki aktywności fizycznej. Zapewnianie maluchom już od pierwszego roku życia pełnego spektrum bodźców stymulujących ich zmysły jest tak samo ważne jak zbilansowana dieta.

Najmłodsze dzieci badając możliwości jakie daje im ta kostka edukacyjna z pewnością odkryją całą ich gamę, a zabawa nabierze nowych barw wraz z napływem nowych pomysłów i rozwojem poszczególnych umiejętności.  

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel