Promocja tylko do końca stycznia! 10% rabatu na całe zakupy. Łap okazję! Kod rabatowy: zielone10

798 464 234

pon-pt 10:00-18:00

Zabawki, które ucieszą każde dziecko - Zielone Zabawki

Zabawki, które ucieszą każde dziecko  - Zielone Zabawki

Dzieci od zawsze stanowiły i stanowią do dziś o sile rodziny jak i społeczeństwa, to także przyszli spadkobiercy zarówno majątku, pozycji społecznej, tradycji, kultury jak i obyczajów. Dlatego tak ważny jest okres rozwoju dziecka. Maluchy dorastając, nieustannie nabywają wiedzę i poszukują nowych wrażeń, np. poprzez zabawę, która od dawien dawna była nieodłącznym elementem dzieciństwa. 

Gry i zabawy ruchowe, w domu, przedszkolu, czy też na świeżym powietrzu jak również zabawki, nie tylko uprzyjemniają czas, ale i wprowadzają dziecko w dorosłość. Świat dziecka jest często naśladowaniem życia dorosłych podczas zabawy w gotowanie, sklep, majsterkowanie, sprzątanie, itp.

Za najdawniejszą zabawkę dla dzieci uważa się grzechotkę. Natomiast tam, gdzie źródła pisane nie docierają, archeolodzy wykopują bączki, małe naczynia, kości do gry, gwizdki, fujarki, a także drewniane mieczyki, groty strzał, figurki koni. Niegdyś zabawki wykonywano ręcznie. Ich brak zastępowała wyobraźnia, kreatywność i pomysłowość. Zabawki i zabawy pod kątem funkcji jakie pełnią w rozwoju malucha, a potem już młodego człowieka nie zmieniły się do dziś. Jedynie do ich zasobów dołącza co jakiś czas miniaturowy odpowiednik z życia dorosłego. Pomimo zmian form, wiele zabawek dla dzieci ma rodowód sięgający dalekiej przeszłości, natomiast ich funkcje pozostają niezmienione do dnia dzisiejszego.

W naszym sklepie internetowym ZieloneZabawki.pl znajdą Państwo wyselekcjonowane produkty spełniające wszelkie niezbędne certyfikaty, zarówno zabawki wykonane z drewna jak i tworzyw sztucznych, m.in. artykuły dla niemowląt, pojazdy dla dzieci, samochody, instrumenty muzyczne, układanki, puzzle, klocki, lalki, wózki, zamki dla chłopców, ale i kuchnie dla dzieci, doskonale odzwierciedlające prawdziwe urządzenia dorosłych.

 

 

Kuchenki dla dzieci - rozbudzą wyobraźnię każdej dziewczynki, ale i niejednego chłopca ;)

Każda kuchnia do zabawy, czy to drewniana kuchnia dla dzieci, czy wykonana z tworzywa sztucznego to doskonałe miejsce do odgrywania ról zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawa przy niej rozwija zmysły dziecka, jego wyobraźnię oraz uczy kreatywności. Kuchnie dla dzieci znajdujące się w naszym sklepie internetowym ZieloneZabawki.pl są nie tylko trwałe, ale i charakteryzują się ciekawym design. 

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Małe dziewczynki chcą tak jak mama maszerować po domu w szpilkach, czy pomalować usta. Również bardzo często chcą odtwarzać wykonywane przez dorosłych czynności kuchenne. Zabawy w dom dostarczają mnóstwo frajdy. 

kuchnia dla dzieci

Wszystkie modele kuchni dla dzieci dostępne w sklepie internetowym ZieloneZabawki.pl mają wymiary, które pozwolą dziecku poczuć się jak w prawdziwej kuchni. Imitacje przyrządów, takich jak kuchenka gazowa, pralka, zlewozmywak, czy kuchenka mikrofalowa pomogą w skuteczny sposób odciągnąć uwagę dziecka od prawdziwych sprzętów AGD.

Drewniane kuchnie dla dzieci doskonale sprawdzają się podczas domowej zabawy, ale także w przedszkolach.