Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Samoloty dla dzieci

( ilość produktów: 21 )

Marzenia o radosnej zabawie w chmurach towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Na ten temat można przeczytać na kartach historii czy przekonać się wertując albumy ze sztuką. Latanie, ptaki, unoszenie się w przestworzach – każdemu to się śni i to od małego.

Dziś możemy przybliżyć maluchom niebo i pomóc im rozwijać swoją wyobraźnię. Do tego celu wystarczy coś tak niepozornego jak samolot z drewna. Jego realistyczny wygląd pozwoli maluchom wzbić się wysoko marząc o dalekich podróżach, podniebnych akrobacjach i wspaniałych przygodach.

Samoloty dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy

Zabawki drewniane tego typu wykonane z najwyższej jakości materiałów posłużą maluchom przez długie lata. Samoloty występują zarówno w prostych wersjach dla najmłodszych, jak i dopracowanych względem wszystkich szczegółów, które są wiernymi replikami oryginałów. Samoloty i samochody drewniane stworzą sprawny układ komunikacyjny małego miasta.

Samoloty dla dzieci mogą wyglądać bardzo różnie. Mogą być większe albo mniejsze, gotowe albo czekające na złożenie, jak samolot zestaw do origami czy zestawy kreatywne. Zabawka może być wodnym helikopterem idealnym do zabawy w wannie albo kosmiczną rakietą z drewna, która już za chwilę, już za moment poleci w kosmos odkrywać nowe planety i śmieszne plemiona zamieszkujące odległe krainy.

W swojej ofercie mamy drewniane samoloty dla najmłodszych dzieci, ale również mniejsze samoloty interaktywne. Zabawki świecą, mają napęd i wydają ciekawe dźwięki. Są również samoloty, które w sposób niezwykle realistyczny odzwierciedlają mechaniczne ptaki przestworzy – te modele z pewnością spodobają się starszym dzieciom i przyszłym pilotom.

Samolot, helikopter czy rakieta? A może zestaw samolotów czy samolot z lotniskiem? Jaki zestaw zabawek wybierzesz dla swojego malucha. Samoloty z pewnością przydadzą się do budowania miasta, pozwolą wyobrazić sobie cudowną podróż.

Jaką przygodę przeżyje dzisiaj Twoje dziecko?

Może wyruszy samolotem w podróż do odległej krainy i zatrzyma się niedaleko dżungli? Jako odkrywca dzikich lądów będzie mógł poznać nowe zwierzęta i roślinność, spisać wszystkie uwagi i potem swoim drewnianym samolotem wrócić do centrum naukowego.

Pomyślmy o innej przygodzie. Samolot czy helikopter szpitalny musi szybko dostać się na miejsce wypadku w mieście. Trzeba opatrzyć chorych i przewieść ich do szpitala. Oczywiście helikopterem będzie najszybciej!

Kolorowa awionetka z napędem zawiezie małych odkrywców do obcych miast, żeby mogli poznać nowe kultury. A może założyć nowy hotel w dalekich mieście bądź zbudować dom? Równie dobrze to może być rancho.

Widzisz, samoloty są zabawkami, od których zaczyna się zabawa. To od Twojego dziecka zależy, w jakim kierunku poleci i jakie przygody przeżyje. A każdego dnia to może być inna przygoda. Możesz rozbudzić wyobraźnię malucha i opowiedzieć mu o samolotach, o ich działaniu, aerodynamice i wielkich odkryciach ludzkości. A nawet usiąść z maluchem na dywanie w salonie i bawić się razem z nim. Latać samolotami, unikać kraks i wydawać ciekawe albo śmieszne dźwięki. Dobra zabawa zawsze jest wskazana. A w większym gronie można bawić się jeszcze lepiej.

Wiek
Marka
Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel