Darmowa dostawa od 249,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pociągi dla dzieci

( ilość produktów: 31 )

Wszelkie jeżdżące zabawki od zawsze dostarczają dzieciom w każdym wieku niesamowitej frajdy. Już od najmłodszych lat jedną z rzeczy, która zaczyna interesować chłopców i dziewczynki są auta i inne pojazdy. Nie ma w tym nic dziwnego. Na spacerach przecież dzieci widzą auta, autobusy, karetki, radiowozy czy też pojazdy budowlane. Ich różnorodność, kolory oraz połączenie z różnymi zawodami przykuwają uwagę. Podobne zainteresowanie dzieci kierują na pociągi dla dzieci. 

Drewniany pociąg dla dzieci

Te kultowe zabawki można śmiało nazwać ponadczasowymi. Interesują się nimi dzieci w każdym wieku. I nic dziwnego! Drewniane pociągi świetnie rozwijają manualnie, wpływają pozytywnie na koordynację ręka-oko oraz kreatywność. Zabawa z pociągami uczy koncentracji, uważności. W dodatku do kolekcji pociągów można dokładać kolejne elementy i budować całe stacje. A to brzmi jak zajęcie na długie godziny. W końcu kolejki i pociągi drewniane to klasyka, która na długo nie wyjdzie z mody!

Rodzaje pociągów dla dzieci

W sklepie zielonezabawki.pl znajdziesz niesamowicie bogatą ofertę pociągów, które dostępne są pod różnymi postaciami.

Dla młodszych dzieci wybierz krótsze kolejki z mniejszą ilością elementów. Świetnym pomysłem jest pociąg drewniany w kształcie podróżujących zwierząt. Wielobarwne zwierzątka przyciągają uwagę dziecka oraz pobudzają motorykę. W dodatku zbudowane są one na zasadzie klocków do sortowania. W ten sposób dziecko uczy się kształtów i prostych liczb.

Kolejną propozycją jest drewniany pociąg z figurkami zwierząt. W komplecie znajdują się 4 figurki: lisek, niedźwiadek, króliczej i szop. Wagoniki łączą się ze sobą za pomocą specjalnych wygodnych zaślepek.

Wagoniki dla starszych dzieci

Dla starszaków polecamy ogromną stację kolejki Hape. Dwupoziomowy dworzec ma nawet kasę do sprzedaży biletów, schody oraz windę (jeśli pasażerowie będą mieli ciężki bagaż). Fajnym dodatkiem są miejsca postojowe. Zestaw Hape zawiera specjalną nagrywarkę ogłoszeń dla pasażerów oraz tablice wyświetlające cel wyjazdu. Ta nowoczesna stacja zachwyci Twoje dziecko!

Sprawdź jakie pociągi znajdują się tej kategorii.

 

Wiek
Marka
Cena
-
pixel