Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Balsam do ciała Mama Rubina 500ml
Balsam do ciała idealny dla każdej mamy. Odżywia skórę, pozostawiając ją delikatną i aksamitną.
Dzięki ekstraktom z aloesu, olejowi nagietka i otrębom ryżowym, balsam ma działanie nawilżające, ujędrniające, regenerujące i zmiękczające.
Zastosowanie składników odżywczych i surowców:
- Ekstrakt z aloesu z tonizującym, regenerującym, nawilżającym działaniem.
- Olej z otrębów ryżowych, który ma doskonałe właściwości nawilżające, emolienty; olej odpowiedni do zapobiegania starzenia się skóry.
- Ekstrakt z nagietka o właściwościach zmiękczających, ochronnych, odpowiedni do pielęgnacji delikatnej, wrażliwej skóry.
- Gliceryna roślinna o właściwościach nawilżających.
Produkt przebadany dermatologicznie. Testowany na obecność niklu, chromu, kobaltu. Nie zawiera sztucznych barwników, syntetycznych emulgatorów PEG, parabenów, SLS-ów, SLES-ów oraz zapachów zawierających alergeny. Nie testowany na zwierzętach. W całości zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech.
Zobacz również
Polecane
Opinie użytkowników