Zamówienia złożone w dniach 28.04-05.05 będą realizowane od 08.05. Skorzystaj w tym okresie z 10% rabatu, wpisz w koszyku kod: MAJ2017

798 464 234

pon-pt 10:00-18:00

Magia kolorowych, drewnianych zabawek w odgrywaniu ról, zabawa w gotowanie

Magia kolorowych, drewnianych zabawek w odgrywaniu ról, zabawa w gotowanie

Dzieci 

zabawa w gotowanie

lubią naśladować dorosłych w codziennych czynnościach, także w pracach kuchennych. Zabawa w gotowanie to jedna z najbardziej przepysznych, najradośniejszych zabaw. Nasz sklep z zabawkami dla dzieci stara się zaspokoić potrzeby maluchów pod tym kątem. Przedszkolaki bardzo lubią nie tylko kolorowanki i układanie klocków, uwielbiają też takie zabawy, które umożliwiają im odgrywanie ról zaobserwowanych w świecie dorosłych. Do zabawy w gotowanie świetnie nadaje się miniaturowy zestaw naczyń stołowych, kolorowa kuchenka, czy też drewniana pizza. Elementami naśladującymi rzeczywistość mogą być też drewniane odpowiedniki chleba i pomidorów oraz zestawy kuchenne tworzone na wzór istniejących w kuchniach przedmiotów. W naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci znajdziesz także wiele innych zestawów drewnianych przedmiotów, będących imitacją żywności. Dobra zabawa wymaga bogatej symboliki, a elementy z drewna w takiej formie, stanowią znakomite, działające na wyobraźnię symbole, tego co rzeczywiste. 

 

 

Co jeszcze może zaproponować nasz internetowy sklep z zabawkami dla dzieci?sklep z zabawkami dla dzieci

Nasz sklep z ekologicznymi zabawkami m.in. z drewna, przygotował wspaniałą ofertę nie tylko dla dziewczynek, ale i dla chłopców. Proponujemy między innymi pomysłowe komplety konstrukcyjne pozwalające ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne. Wszystkie oferowane w sklepie Zielone Zabawki zestawy dla chłopców, jak i pozostałe zabawki wykonywane są z bezpiecznych dla dzieci, ekologicznych materiałów. Dyrektywy unijne mówią o tym, jakie wytyczne musi spełniać określony przedmiot, aby został uznany za bezpieczną zabawkę i tym samym mógł pojawić się w sprzedaży. Norma europejska określa zasady dotyczące palności, właściwości mechanicznych i fizycznych, a także odnoszące się do migracji pierwiastków chemicznych z materiałów. Produkty jakie dostarcza nasz sklep z zabawkami dla dzieci, odpowiadają prawnie wymaganym kryteriom.

 

W naszym sklepie Zielone Zabawki umieściliśmy przy każdym produkcie nie tylko dokładne zdjęcia zabawek i szczegółowe opisy, ale także informację – dla jakiego wieku dziecka zabawka nadaje się najlepiej według dedykowanego wieku przeznaczenia nadawanego przez producenta na podstawie przeprowadzanych badań.

 

W naszym asortymencie znajduje się także wiele drewnianych pozycji. Osoby, którym nie jest obojętny los planety, zdają sobie sprawę z tego, że również drobnymi gestami możemy okazywać swoją troskę o przyrodę. Z drewna można wykonywać naprawdę bardzo ciekawe zabawki - począwszy od tradycyjnych klocków poprzez drewniane pociągi, marionetki, układanki, a nawet rowerki biegowe. Pomysłowość projektantów nie zna granic, dlatego dopełniamy wszelkich starań, by w naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci nieustannie pojawiały się atrakcyjne nowości.