Zamówienia złożone w dniach 28.04-05.05 będą realizowane od 08.05. Skorzystaj w tym okresie z 10% rabatu, wpisz w koszyku kod: MAJ2017

798 464 234

pon-pt 10:00-18:00

Mali mistrzowie kierownicy

Mali mistrzowie kierownicy

Chłopców, jak i niektóre dziewczynki, już od najmłodszych lat fascynują samochody. Zabawki tego typu charakteryzuje wysoka różnorodność. Maluchy mogą zarówno bawić się małym autkiem jak i kierować większym modelem napędzanym siłą nóg dziecka, np. samochodem na pedały, czy też innym jeździkiem. Wśród tego asortymentu możemy znaleźć ekologiczne pojazdy wykonane jako typ zabawki z drewna, pojazdy z tworzywa sztucznego, czy nawet z metalu. Zabawki te umożliwiają małym mistrzom kierownicy naśladować dorosłych kierowców.

 

Samochody zabawki - frajda dla każdego chłopca

W naszym sklepie Zielone Zabawki można znaleźć wiele rodzajów pojazdów należących do kategorii: samochody zabawki. Autka świetnie stymulują rozwój dzieci. Małe samochody mają wpływ na motorykę i sprawiają, że maluch nieustannie jest w ruchu. Energia małego dziecka znajduje ujście w aktywnych zabawach samochodzikami. Zabawki tego typu zapewniają także miłe spędzanie czasu, rozwój wyobraźni, koordynację ruchowo-wzrokową.samochody zabawki

Młodszym dzieciom polecamy estetycznie wykonane, często z litego drewna, pomalowane na piękne barwy, samochody zabawki, typu drewniane ciężarówki, spychacze, radiowozy, dźwigi, jeepy, traktory czy wozy strażackie niewątpliwie wpływające na wyobraźnię każdego malucha.

zabawki dla chłopców

Starszaki z pewnością ucieszą się z fantastycznych piętrowych parkingów i garaży, które rozwiną ich umiejętności manualne. Bogaty wybór zabawek sprawi, że z łatwością wybierzecie z Twoją pociechą idealny parking – czy to z dźwigiem i windą, czy to z lądowiskiem dla helikopterów.


samoloty zabawki

Prawdziwą gratką, która zachwyci małych miłośników podróży, zarówno chłopców, jak i dziewczynki, jest wykonany z wysokiej jakości drewna port lotniczy. W jego skład, oprócz rozbudowanego, kilkupiętrowego terminalu, wchodzą również drewniany samolot, autobus, pas startowy, ruchoma winda i figurki pracowników portu lotniczego: pilota i podróżnych.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ekologicznych samochodzików drewnianych w naszym sklepie. Bogaty wybór atrakcyjnych, kolorowych zabawek z pewnością pozwoli Ci na wybór idealnej zabawki dla Twojej pociechy!