Zamówienia złożone w dniach 28.04-05.05 będą realizowane od 08.05. Skorzystaj w tym okresie z 10% rabatu, wpisz w koszyku kod: MAJ2017

798 464 234

pon-pt 10:00-18:00

Oskar&Ellen
Oskar&Ellen

 

"Oskar&Ellen" - zabawna nauka, rozwijanie wyobraźni i odgrywania ról !

 

Koncepcja biznesu marki Oskar&Ellen opiera się na tym, aby projektować i rozwijać innowacyjne, zabawne, unikalne i kolorowe produkty, które stymulują naukę dzieci, wyobraźnię i odgrywanie ról, ponieważ wszystkie dzieci kochają naukę poprzez zabawę! Produkty Oskar&Ellen są projektowane przez Petrę Rugby Jinlov (mamę Oskara i Ellen) i wykonane z miękkiej tkaniny z uwagą na piękne detale. Zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach, przetestowane i są kochane przez dzieci na całym świecie. Niektóre z produktów Oskar&Ellen są odpowiednie dla młodszych dzieci, jednak większość przeznaczona jest dla dzieci od 

trzeciego roku życia i starszych. Wszystkie produkty Oskar& Ellen są ręcznie wykonane przez kobiety w studiach krawieckich na Filipinach, zatem każdy produkt jest wyjątkowy sam w sobie i niepowtarzalny. Oskar&Ellen informuje, że produkcja jest etyczna i odbywa się z myślą o środowisku, a studio krawieckie na Filipinach jest regularnie odwiedzane. Oskar&Ellen posiada także bliskie, partnerskie relacje z personelem, który zna  i pracuje z nimi od ponad 10 lat. 

Oskar&Ellen wierzy, że dzisiejsi rodzice docenią unikalne i jednocześnie zabawne produkty o najwyższej jakości z elementami edukacyjnymi.

Oskar &Ellen rekomenduje ręczne pranie swoich produktów w 40 stopniach Celsjusza dla wszystkich przedmiotów, zabawek, oprócz kołder dla dzieci, które mogą być prane w pralce. Prosi o prasowanie produktów w niskich temperaturach, aby mogły odzyskać swój pierwotny kształt.

 

Produkcja/ Kraj pochodzenia              

Wszystkie zabawki Oskar&Ellen są ręcznie wykonane (szyte ręcznie oraz przez maszyny do szycia) przez trzech producentów / studio krawieckie w Manili na Filipinach. Studio krawieckie zostało starannie wybrane ponad 12 lat temu przez założycielkę Oskara&Ellen, Petrę Jinlov, która żyje w Manili od wielu lat. Dzisiaj nadal pracują w tym samym studiu.

Każde studio zatrudnia około 30 pracowników, wszyscy pracownicy są sprawiedliwie opłacani zgodnie z Filipińskim prawem. Środowisko pracy i warunki rzemieślników są przyjazne. Kontynuowanie zamówień składanych przez Oskara&Ellen zapewniają bezpieczeństwo i stabilność dochodów pracowników studia.

 

Materiały

Wszystkie produkty są wykonane z bawełny, poliestru z bawełną, poliestru, wiskozy i czasami z filcu.

 

Bezpieczeństwo

Produkty Oskar&Ellen odpowiednio stosują się do europejskich norm w zakresie bezpieczeństwa zabawek- EN71-8:2011- i dlatego posiadają znak CE. Do testów produktów Oskar&Ellen zatrudnił firmę Intertek, która jest uznawana na całym świecie. Oskar&Ellen chce przez to podkreślić jak ważne jest bezpieczeństwo bawiących się dzieci nawet produktami wykonanymi z tkaniny. Większość gier i przedmiotów do zabaw nadaje się dla dzieci w wieku 3 lat i powyżej. Wiek około 3-6 lat jest wiekiem, w którym dzieci cieszą się odgrywaniem ról i naśladowaniem dorosłych, wykazują swoją wyobraźnię, dlatego Oskar&Ellen sądzi, że jest to wiek, w którym zabawki ich marki będą najbardziej podobać się dzieciom.